HAKKINDA

Ela CİHAN GÜLLER – İç Mimar

1983'te Ankara'da doğdu.
Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünü 2010 yılında tamamladı. Mezuniyetten itibaren konut, turizm işletmeleri, sosyal mekânlar, sağlık yapıları ve kamu kurumları gibi alanlarda iç mimari tasarım ve uygulama projelerini yürütmektedir. Projelerini; estetik, işlevsellik ve bütçe unsurlarını ön planda tutarak yürütmektedir.

Mezuniyetinden sonraki dönemde çeşitli firmalarda iç mimar olarak çalışmıştır. Bu dönemde çalışmış olduğu firmalardan bazıları;
- DMO (Devlet Malzeme Ofisi) firması olan Laressa firmasında projeler bölümünde 120'den fazla kamu kurumunun iç mimari projelerini görselleştirmiştir.
- Yıldızlar S.S.S. Holding’de Projeler ve Toplu İşler Müdürlüğünde projelerden sorumlu iç mimar görevini yürütmüştür. Toplu Konut İdaresinin (TOKİ) yaptığı Hastaneler, Üniversiteler, Adalet Sarayları, Yurtlar gibi Kamu Kurumlarının mimari projelerini görselleştirmiştir.

2014 yılından itibaren Ela Cihan İç Mimarlık adı altında iç mimari projelerini yürütmeye başlamıştır. Bu dönemde tamamlamış olduğu projelerden bazıları;

Has Metropol Villaları, Ankara - 2014
Ankara İncek'te 39000 m2 arsa üzerine yapılı 54 adet villadan oluşan ve her biri 450 m2 olan Has Metropol villalarının tasarım projeleri ve örnek daire uygulamaları tamamlanmıştır.

İkbal Restoran, Ankara - 2015
1800 m2 alan üzerine kurulan İkbal Restoran projesinin tasarım ve uygulaması tamamlanmıştır.

Kolaylı Tesisleri, Afyon - 2015
Afyon Kolaylı tesislerine ait 3000 m2 alan üzerinde kurulu 60 yataklı butik Kolaylı Otel & Restoran'ın ve Colatte Coffee House'un proje, tasarım ve uygulamaları tamamlanmıştır.

Schnell Kaffee, Ankara - 2015
Çankaya Üniversitesi kampüsü içerisinde 200 m2 alanda bulunan Schnell Kaffee projesinin tasarım ve uygulaması tamamlanmıştır.

River Mill Park Hotel, Zonguldak - 2016
Zonguldak Devrek’te bulunan butik otelin oda ve lobi tasarımları ve proje görselleri tamamlanmıştır.

İLETİŞİM